Дисидентський рух на зламі епохи
20 квітня 19:00

20 квітня о 19:00 в рамках правозахисного фестивалю кіно та діалогів «Переломлення», запрошуємо на дискусію з Євгеном Захаровим, головою «Харківської правозахисної групи» та Йосифом Зісельсом, членом рад Європейської Ради єврейських общин, Європейського і Світового єврейських конгресів на тему «Дисидентський рух на зламі епохи».

Реєстрація.

Разом з експертами обговоримо як розвивався дисидентський рух в СРСР, який вплив цей рух справив на пост-радянські суспільства в Україні та Росії, і як традиції радянських дисидентів стали базисом сучасних правозахисних організацій.

Перед дискусію буде показано картину «Право на пам’ять», Людмила Гордон / Росія / 2018/96 хв.

Арсеній Рогінський, один з найяскравіших умів Росії, історик, засновник Товариства «Меморіал», колишній політв’язень, розмірковує про долю країни, про своє народження в ГУЛАГу і загибелі батька в сталінській тюрмі, про політв’язнів і масовий терор, про борг історика і про тому, чому в Росії масову свідомість відторгає пам’ять про тоталітарне минуле.

Cлідкуйте за усіма новинами та оновленнями на офіціальній сторінці фестивалю в Facebook.