Енциклопедія репресій в Криму з моменту анексії Росією
Марія Квіцінська, Євгенія Андреюк, Емінє Асанова

Енциклопедія репресій в Криму з моменту анексії Росією

Команда ГО “КримSOS” здійснила дослідження порушень прав людини в Криму з початку військової інтервенції Російською Федерацією в лютому 2014 року до 31 жовтня 2017. Це перша частина дослідження, до якої увійшли найбільш тяжкі випадки порушення прав людини, такі як: вбивства; насильницькі зникнення; тортури та інші жорстокі, нелюдські або такі, що принижують гідність види поводження та покарань; політично вмотивоване кримінальне переслідування; політично вмотивоване і незаконне переслідування в рамках адміністративного законодавства.
Це найбільш повний наявний огляд порушень прав людини Російською Федерацією в Криму на сьогодні. Попри це авторський колектив зауважує, що очевидно, що не всі факти порушень прав людини увійшли до енциклопедії, оскільки багато мешканців анексованого Криму бояться відверто говорити про порушення своїх прав.
Звіт не лише документує всі відомі на сьогодні порушення прав людини, а й разом з цим аналізує загальну ситуацію та тенденції переслідування цивільного населення в Криму.
Моніторинг порушення прав людини в Криму з моменту анексії Росії буде продовжений у кооперації і у 2018 році. Також планується переклад дослідження англійською мовою.

Крим SOS
2017
Язык: Украинский
Читать