Нацистський “новий порядок” в містах України: Збірка фотографій та документів з фондів Музею “Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні”

Нацистський “новий порядок” в містах України: Збірка фотографій та документів з фондів Музею “Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні”

У фотоальбомі мовою документів розповідається про трагічний період в історії нашої держави – окупацію українських земель нацистськими військами під час Другої світової війни.

Альбом складається з чотирьох розділів: “Окупація України”; “Промислові об’єкти та інфраструктура окупованих міст”; “Суспільне, культурне та релігійне життя під час нацистського “нового порядку””; “Репресивна політика нацистської влади. Голокост. Опір нацистському режиму на теренах України”. В них висвітлюються різні аспекти життя в окупованих українських містах – від міської інфраструктури, “дозвілля” гітлерівських вояків до жорстокої репресивної політики окупантів та опору з боку місцевого населення. У книзі представлені унікальні матеріали колекції Олександра Крейніна, Григорія Цапова, Лади та Леона Шерманів, що зберігаються у фондах Музею “Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні”, й інші фотодокументи Музею.

Опубліковані у фотоальбомі візуальні джерела та документи дають можливість читачам відчути дух епохи та доторкнутися до проблеми особистісного вибору в часи важких випробувань.

Видання буде цікавим для науковців, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України.

Ткума
2015
Язык: Английский, Украинский
Читать